Sesje Rodzinne Lubuskie


SESJE RODZINNE LUBUSKIE, Świebodzin

icon

icon-camera-line

Sesje Rodzinne Trójmiasto

large

center

Sesje rodzinne lubuskie

PAKIETY

icon

icon-heart-empty-fa

MINI

699

right

Pakiet obejmuje:

 • 13 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości,
 • 10 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm.

box

MIDI

899

right

Pakiet obejmuje:

 • 20 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości,
 • 15 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm.

box

MAXI

1099

right

Pakiet obejmuje:

 • 30 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości,
 • 20 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm.

box

PAKIETY SPECJALNE

icon

icon-star-line

IN & OUT

1500

right

Pakiet zawiera dwie sesje zdjęciowe – przed i po porodzie

efektem sesji jest :

 • 30 zdjęć (po 15 z każdej sesji), po profesjonalnej edycji,
 • 10 odbitek o wymiarach 13×18.

*przykładowe zdjęcie z brzuszkiem i maluszkiem (link).

box

DZIEŃ Z ŻYCIA

1500

right

Reportaż z Waszego dnia

W pakiecie:

 • spędzam z Wami minimalnie 3 godziny (termin i godziny do ustalenia) i poza typowymi zdjęciami rodzinnymi otrzymujecie też niepozowane zdjęcia z Waszego codziennego życia, przy jedzeniu, zabawie, płaczu i śmiechu:)
 • przekazuję wtedy wszystkie zdjęcia z sesji (min. 50) – to piękna pamiątka dla tych, którym brakuje w domu fotografa. Jeśli chcielibyście wrócić kiedyś do tego jak wyglądał naprawdę Wasz dzień z dwójką biegających po domu maluchów lub pierwszych dni razem jako rodzina to napiszcie do mnie. To mój ulubiony rodzaj spotkania:)
 • Po miesiącu od sesji otrzymujecie ode mnie wyedytowane zdjęcia i prezentację połączoną z muzyką oraz 15 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm.

box

VIDEO

500

right

szukam i szukam i nie trafiam na żadnego fotografa w okolicy, który robiłby coś podobnego; a przecież ruch, śmiech i głos są równie ważne, co uchwycone w kadrach pojedyncze sekundy.

Dlatego Michał Czajka Fotografia oferuje także przygotowanie krótkiego materiału filmowego, nakręconego najwyższej jakości lustrzanką Canon 5d Mark IV w jakości UHD.

 • Oferta dotyczy wszystkich rodzajów sesji, szczegóły dotyczące charakteru filmu i jego długości ustalamy indywidualnie, i,
 • Podana cena jest za podstawowy pakiet 1-minutowego filmiku z sesji fotograficznej zmontowany z muzyką.

box

StrYbMhktJM

400

230

WAŻNE INFORMACJE

icon

icon-info

Ceny zawierają czas pracy podczas sesji oraz przy edycji zdjęć, doświadczenie i talent fotografa oraz odbitki w ręcznie robionym opakowaniu.

Istnieje możliwość dokupienia ujęć poza limitem pakietu za dodatkową opłatą. Miniaturki zdjęć po wstępnej edycji i retuszu otrzymujecie 3 tygodnie po sesji – później sami możecie wybrać najpiękniejsze zdjęcia które otrzymujecie ostatecznie na płycie. Stali klienci dostają zniżki na kolejną sesję i pierwsi dostają informację o akcjach specjalnych:)

Sesje wyjazdowe – kilka razy w miesiącu jest możliwość umówienia się ze mną na sesję poza Świebodzinem – sesja taka wiąże się z dopłatą 2 zł za kilometr (liczony w jedną stronę) i dojeżdżam wtedy do Waszego domu:)

Nie wiesz jak się zabrać do sesji zdjęciowej? Na moim blogu znajdziesz odpowiedź między innymi na pytanie Jak się przygotować do sesji ciążowej? czy Kiedy i gdzie wykonać sesję noworodkową?

Kasia_Tomek_0301

center

SESJE RODZINNE LUBUSKIE, Świebodzin

Więcej zdjęć moich można zobaczyć na facebooku.

TAGI: FOTOGRAF DZIECI ŚWIEBODZIN, FOTOGRAF DZIECI ZIELONA GÓRA, FOTOGRAF MICHAŁ CZAJKA, FOTOGRAFIA DZIECIĘCA SULECHÓW, PORTRET DZIECKA, SESJA RODZINNA MIĘDZYRZECZ, FOTOGRAFIA NOWORODKOWA, SESJA RODZINNA, SESJA W PREZENCIE, ZDJĘCIA NOWORODKA SŁUBICE