Sesje Rodzinne Lubuskie » Michał Czajka Fotografia

Sesje Rodzinne Lubuskie

SESJE RODZINNE LUBUSKIE, Świebodzin

PAKIETY

PAKIETY SPECJALNE

WAŻNE INFORMACJE

Ceny zawierają czas pracy podczas sesji oraz przy edycji zdjęć, doświadczenie i talent fotografa oraz odbitki w ręcznie robionym opakowaniu.

Istnieje możliwość dokupienia ujęć poza limitem pakietu za dodatkową opłatą. Miniaturki zdjęć po wstępnej edycji i retuszu otrzymujecie 3 tygodnie po sesji – później sami możecie wybrać najpiękniejsze zdjęcia które otrzymujecie ostatecznie na płycie. Stali klienci dostają zniżki na kolejną sesję i pierwsi dostają informację o akcjach specjalnych:)

Sesje wyjazdowe – kilka razy w miesiącu jest możliwość umówienia się ze mną na sesję poza Świebodzinem – sesja taka wiąże się z dopłatą 2 zł za kilometr (liczony w jedną stronę) i dojeżdżam wtedy do Waszego domu:)

Nie wiesz jak się zabrać do sesji zdjęciowej? Na moim blogu znajdziesz odpowiedź między innymi na pytanie Jak się przygotować do sesji ciążowej? czy Kiedy i gdzie wykonać sesję noworodkową?

 

 

Więcej zdjęć moich można zobaczyć na facebooku.

 

TAGI: FOTOGRAF DZIECI ŚWIEBODZIN, FOTOGRAF DZIECI ZIELONA GÓRA, FOTOGRAF MICHAŁ CZAJKA, FOTOGRAFIA DZIECIĘCA SULECHÓW, PORTRET DZIECKA, SESJA RODZINNA MIĘDZYRZECZ, FOTOGRAFIA NOWORODKOWA, SESJA RODZINNA, SESJA W PREZENCIE, ZDJĘCIA NOWORODKA SŁUBICE